Hakkımızda, Vizyonumuz, Misyonumuz

Kurplas PVC Kapı ve Pencere Sistemleri

İşimizi Önemsiyoruz

Kurumahmutoğlu Plastik Sanayi (Kurplas), Samsun’da PVC üretiminde şehrimiz ve bölgemiz açısından önemli bir yatırıma imza attı. Destek sacı (KUR.DEM) üretiminden sonra; organize sanayi bölgesinde 6000 metrekare alan üzerine inşa ettiği KURPLAS KAPI ve PENCERE SİSTEMLERİ ile, PVC kapı pencere üreticilerine daha büyük çapta hizmet üretmeye başladı.

KURPLAS, imalatta kullandığı en son teknoloji, zengin ve kaliteli ürün seçenekleri ile yalnız Samsun ve Karadeniz Bölgesine değil, yurtiçi ve yurtdışına da hizmet vermeyi amaçlıyor.

PVC kapı ve pencere profil doğrama sistemleri; ısı ve ses yalıtımı sağlaması, hava kirliliğine karşı korumasının yanında estetik görünümü, zengin model ve renk seçenekleri ile de sektördeki haklı yerini gün geçtikce daha da arttırmaktadır.

PVC, günümüzde hemen her alanda kullanılan, estetiği ve kullanım kolaylığı açısından herkes tarafından tercih edilen bir üretim malzemesi olmuştur. Bu aşamada KURPLAS PVC KAPI ve PENCERE SİSTEMLERİ PVC üretiminde sektöründe, kaliteden ödün vermeden kısa sürede zirveye oturmayı hedeflemektedir.

KURPLAS’ın çalışma prensibi; zamanı verimli bir şekilde kullanarak müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktadır. Bunu da tam donanımlı merkez ve eğitimli, elemanları ile kısa sürede başaracağına inanmaktadır.

Saygılarımla…
Halim KURUMAHMUTOĞLU
Makine Yüksek Mühendisi
Yönetim Kurulu Başkanı / Chairman

responsive

SERTİFİKALARIMIZ